DISTRIKT 2250 / KLUBBER I DISTRIKT 2250

Distriktet vårt favner om det herlige Vestlandet, fra Sokndal Rotaryklubb i sør til Stryn Rotaryklubb i nord. Mange engasjerte medlemmer og aktive klubber i et distrikt som er aktivt innen olje, industri, sjøfart, fiske og landbruk.


 

Listen over klubbenes e-postadresser vil bli oppdatert når det nye systemet taes i bruk.
Her er en liste over klubbenes e-postadresser.

Arna                                     arna@rotary.no
Askøy                                   askoy@rotary.no
Askøy Fenring                   askoyfen@rotary.no
Austrheim Rotary            austrheim@rotary.no
Bergen                                 bergen@rotary.no
Bergen Sydvesten              bergensv@rotary.no
Bergenhus                           bergenhu@rotary.no
Bergen-Syd                         bergensy@rotary.no
Bergen-Vest                        bergenve@rotary.no
Bryne                                   bryne@rotary.no
Dale                                     dale@rotary.no
Egersund                             egersund@rotary.no
Florø                                    floro@rotary.no
Førde                                   forde@rotary.no
Gand                                    gand@rotary.no
Gandsfjord                          gandsfjo@rotary.no
Haugesund                         haugesund@rotary.no
Haugesund Sør                  haugesus@rotary.no
Karmsund                           karmsund@rotary.no
Karmøy-Vest                       karmoyve@rotary.no
Klepp                                    klepp@rotary.no
Kopervik                               kopervik@rotary.no
Kvam                                     kvam@rotary.no
Lund                                      lund@rotary.no
Nordfjordeid                        nordfjor@rotary.no
Nordhordland                      nordhord@rotary.no
Nærbø                                    naerbo@rotary.no
Odda                                       odda@rotary.no
Os                                            os@rotary.no
Randaberg                             randaber@rotary.no
Sandnes                                 sandnes@rotary.no
Sandnes Sør                          sandness@rotary.no
Sogndal                                  sogndal@rotary.no
Sokndal                                  sokndal@rotary.no
Sola                                         sola@rotary.no
Sotra                                       sotra@rotary.no
Stavanger                               stavange@rotary.no
Stavanger International      stavangi@rotary.no
Stord                                       stord@rotary.no
Strand                                     strand@rotary.no
Stryn                                       stryn@rotary.no
Suldal                                     suldal@rotary.no
Torgalmenning                     torgalme@rotary.no
Voss                                        voss@rotary.no
Øyane                                     oyane@rotary.no
Ålgård                                    algard@rotary.no
Åsane                                     asane@rotary.no

 

 
.Liste

Sosiale medier

Møteinformasjon

Rotary lenker

Rotary Norge
Rotary Internationa

RYLA
ROTARACT FACEBOOK

Forkortelser og viktige begrep i Rotary





Nyheter fra
rotary INTERNATIONAL:

Loading RSS...

norfo - Rotary RSS

Loading RSS...
Les mer