UA-60062975-2
UNGDOM / UTVEKSLING / KONTAKTER UNGDOMSUTVEKSLING


UNGDOMSUTVEKSLINGEN I NORGE, ROTARY-ÅRET 2020 - 21

NORGE ER DELT I SEKS ROTARYDISTRIKTER.

HVERT DISTRIKT HAR EN ANSVARLIG FOR UNGDOMSUTVEKSLINGEN, KALT DISTRICT YOUTH EXCHANGE OFFICER (DYEO). 

FLERE OPPLYSNINGER OM ROTARY YOUTH EXCHANGE FÅR DU VED Å KONTAKTE EN REPRESENTANT FRA LOKAL ROTARYKLUBB.


LONG TERM - ETTÅRSUTVEKSLING

KONTAKTPERSONER:


DISTRIKT 2250: VESTLAND OG ROGALAND

Ingunn Olsen Mossefin
Tveitavegen 2d
5570 Tyssedal
Mobil; +47 934 41 830
ingunn@odda.info

DISTRIKT 2260: ØSTFOLD OG AKERSHUS (UNNTATT ASKER OG BÆRUM), ØRJE/TÖCKSFORS I SVERIGE

Kristin Samuelsen
Båtsleppa 5
1410 Kolbotn
Mobil: +47 958 27 785
krisamue@online.no

DISTRIKT 2275: NORDMØRE, TRØNDELAG, NORDLAND, TROMS OG FINNMARK, SVALBARD

Ellen Randi Olsen Strand
Høgliflata 14
8027 Bodø
Mobil: +47 917 83 883
ellen.rs@online.no

DISTRIKT 2290: AGDER, VESTFOLD OG TELEMARK

Marius Tannum
Storgata 70 F
3182 Horten
 Mobil: +47 466 77 901
marius.tannum@gmail.com



DISTRIKT 2305: HEDMARK, OPPLAND, SUNNMØRE, ROMSDAL, EDA I SVERIGE

Elina C. Tomren
Nybøveien 23
6390 Tomrefjord
Mobil: +47 413 70 308
elina.crispim.tomren@gmail.com

DISTRIKT 2310: OSLO, BUSKERUD SAMT ASKER OG BÆRUM

Pål Morten Skollerud
Snoterudveien 25
3360 Geithus
Mobil: +47 900 37 916
pms@skollerud.com

PROGRAMMET ADMINISTRERES AV NORSK ROTARY FORUM

NORSK ROTARY FORUMS (NORFO) UNGDOMSUTVEKSLINGSKOMITÉ LEDES AV MULTIDISTRIKTSANSVARLIG (MDYEO):


Rolf Thingvold
Lindbøen 2
6809 Førde
Mobil: +47 915 51 125
e-post: mdyeo@rotary.no

Fra 1.7.2019 


KORRESPONDENTER (COUNTRY COORDINATORS):

Asia, Australia, New Zealand, Sør-Afrika og Europa: 

Gül Capar Mogensen
Edvard Munchs vei 95
1063 Oslo
Mobil: +47 923 19 007

 gul.capar.mogensen@gmail.com

Nord-, Mellom- og Sør-Amerika:

Ove Midtskog
Medhaugsveien 28
4270 Åkrehamn
Mobil; +47 930 15 501
ove@midtskog.no


SOMMERCAMPS OG ROUNDTRIPS


Inbound: 

Vivianne Jodalen
Engelia 37
2019 Skedsmokorset
Mobil: +47 930 84 345
Fasttelefon: +47 63 87 52 06 
E-post: vjodalen@online.no

Outbound:


Inger Marie Seth
Åsnegjerdet 68
6040 Vigra. 
Mobil: +47 950 53 060
E-post: inger.marie.seth@gmail.com

Sosiale medier

Rotary lenker

Rotary Norge
Rotary Internationa

RYLA
ROTARACT FACEBOOK

kart

forkortelser i rotary


Nyheter fra

rotary INTERNATIONAL:

Loading RSS...

norfo - Rotary RSS

Loading RSS...
Les mer