UA-60062975-2
DISTRIKT 2250 / VIKTIGE VERV


D2250 SIN LEDERGRUPPE I ROTARY-ÅRET 2021-22

 

DISTRIKTSSTYRET

Telefon

E-post

DISTRIKTS-GUVERNØR (DG)

Claus E Feyling

Sokndal RK

 

+47 480 01 747

 

cfeyling@cerfe.no

 

PAST GUVERNØR (IPDG)

Jostein Osnes

Stord RK

 

+47 901 67 912

 

 

josteinosnes@gmail.com

INNKOMMENDEGUVERNØR (DGE)

Odd Henry Hommedal

Voss RK

 

+47 911 23 199

 

oddhom@gmail.com

NOMINERT GUVERNØR (DGN)

Wibecke Natås

Bryne RK

 

+47 913 53 216

 

rotary@online.no

DISTRIKTSRÅD

 

 

DISTRIKTSKASSERER (DK)

Kari Furu

Karmøy RK

 

+47 958 93 818

 

furu.kari@gmail.com

 

DISTRIKTSSEKRETÆR (DS)

Anne Margrethe Bendiksen

Sokndal RK

 

+47 926 47 413

 

 

post@annetur.no

 

ASS. GUVERNØR (AG-1)

SANDNES / JÆREN / DALANE

Kjell Andreas Heskestad

Lund RK

 

+47 917 82 579

heskestad.gard@online.no

ASS.GUVERNØR (AG-2)

STAVANGER

Geir Owe

Stavanger International  RK

 

+47 913 16 533

 

 

geir.owe@getmail.no

ASS. GUVERNØR (AG-3)         

HAUGALANDET / RYFYLKE

Bjørn Rismyhr

Karmøy Vest RK

 

 

+47 906 16 666

 

 

RI’smyhr@online.no

 

ASS. GUVERNØR (AG-4)

HORDALAND

Kristin Akselberg

Arna RK

 

 

+47 900 19 785

 

 

kristin.akselberg@bergen.kommune.no

 

 

 

ASS. GUVERNØR (AG -5)

BERGEN

Nils Tore Skogland

Bergen RK

 

 

+ 47 990 10 607

 

 

nilstore@skogland.com

 

ASS. GUVERNØR (AG-6)    SOGN OG FJORDANE

Renate Malm

Sogndal RK

 

 

+47 907 42 038

 

 

 

remal@online.no

UNGDOMSKONTAKT (DYEO)

Ingunn Olsen Mossefin    

Karmøy RK

 

+47 934 41 830

 

ingunn@odda.info

 

DISTRICT FINANCE CHAIR (DFC)

Leif Kilnes

Førde RK

 

+47 952 41 942

 

lkilnes@deloitte.no

MÅNEDSBREV REDAKTØR 

«Rotary i Vest»

Per Ove Askeland

Askøy RK

+47 480 45 385

 

poaskel@gmail.com

 

LEDER TRF KOMITÉ (DRFC)

Wibecke Natås

Bryne RK

 

+ 47 913 53 216

 

rotary@online.no

LEDER KOMITÉ FOR MEDLEMSSUTVIKLING (DMDC)

PDG Tore Rykkel

Os RK

+47 98227622

 

rotary@rykkel.no

 

DISTRIKSTRENER (DT)

PDG Johannes Hausken

Sola RK

 

+47 900 93 057

 

Johannes.Hausken@lyse.net

 

RI’S LOVRÅD 

(Council on Legislation, COL)

PDG Arild Dale

Arna RK

 

+47 911 48 041

 

arild.dale@bkkfiber.no

 

DICO

Frank Strand

Åsane RK

+47 980 98 990

d2250.dico@rotary.no

Andre distrikts-roller:

RYLA KOORDINATOR

Khiem Tran

Torgalmenning RK

 

 +47 402 42 009

 

 trandkhiem@gmail.com@gmail.com

 

INTERACT:

 

ÅPEN

 

ROTARACT KONTAKT

 

ÅPEN

 

 



Sosiale medier

Roterende lenker

Rotary Norge
Rotary Internationala l

RYLA
ROTARACT FACEBOOK

kart

forkortelser i roterende


Nyheter fra

ROTARY INTERNATIONAL:

Loading RSS...

norfo - Rotary RSS

Loading RSS...
Les mer